Nowe produkty

 • 0 Review(s) 

  BARBICIDE - Spray do...

  119,00 zł

  Jedna osoba może kupić maksymalnie 2 sztuki .


  Produkt do użytku profesjonalnego, higieniczna dezynfekcja skóry i rąk.

  Błyskawiczne działanie oraz prostota używania.

  Bezpieczny dla skóry, zawiera Aloes i nie wysusza skóry.

  Skuteczność preparatu została przetestowana, dzięki czemu można go stosować na skórę zabrudzoną mikrobiologicznie.

  Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze. 

  Do stosowania we wszystkich miejscach, w których wymagana jest skuteczna dezynfekcja, między innymi w salonach fryzjerskich,  gabinetach kosmetycznych,  salonach manicure i pedicure

  
 • 0 Review(s) 

  Szczoteczki Syntetyczne...

  7,90 zł

  Idealnie sprawdzą się podczas zabiegu, do przeczesywania rzęs lub jako prezent dla klientek do pielęgnacji domowej. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy. Wykonane są z najwyższej jakości materiału syntetycznego.

  Do jednorazowego użytku.

  Komplet: 10 sztuk

  
 • 0 Review(s) 

  PĘDZEL Do Mycia Rzęs biały

  9,90 zł

  Profesjonalny pędzelek do mycia rzęs.

  Delikatne włosie bardzo dokładnie i bezpiecznie rozprowadza preparaty myjące, nie uszkadzając przy tym rzęs.

  Miękki i gęsty pędzelek nie podrażnia skóry powiek i nie pozostawia mikro włókien, utrzymując najwyższą higienę.

  Długość: 14 cm

  
 • 0 Review(s) 

  Classic 1:1 + Light volume

  Jest to szkolenie dotyczące metody podstawowej oraz lekkich objętości. Przeznaczone jest dla osób, które nie miały jeszcze styczności z metodami volume. Zalecane jest również wszystkim, którzy chcą utrwalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Zasób wiedzy nabywany podczas szkolenia stanowi bazę dla pozostałych szkoleń, dlatego bez dobrego opanowania techniki light volume ukończenie kolejnych poziomów szkolenia jest niemożliwe. Warunkiem przystąpienia do kursu z metod objętościowych lekkich jest przesłanie zdjęć 5 aplikacji wykonanych metodą podstawową.

  Plan szkolenia oraz rodzaje dostępnych dofinansowań dostępne poniżej.

  
 • 0 Review(s) 

  Warsztaty Perfect Fan

  Warsztaty przeznaczone dla osób, które mają problem ze stworzeniem idealnej kępki. W szkoleniu mogą uczestniczyć stylistki, które ukończyły kursy objętościowe. Warunkiem przystąpienia do tego kursu jest przesłanie pięciu zdjęć aplikacji metodą objętościową lekką lub mocną

  Plan szkolenia oraz rodzaje dostępnych dofinansowań dostępne poniżej.

  
 • 0 Review(s) 

  Szkolenie Perfect Eye

  Jest to szkolenie uzupełniające. Przeznaczone dla osób, które brały już udział w szkoleniu z metod objętościowych, jednak uważają, że są w stanie stylizować rzęsy z jeszcze większą perfekcją. Po szkoleniu nabywają umiejętność świadomego dobierania modelowania zgodnie z oczekiwaniami klientki.

  Plan szkolenia oraz rodzaje dostępnych dofinansowań dostępne poniżej.

  
 • 0 Review(s) 

  Szkolenie mega volume

  Jest to szkolenie dotyczące mocnych objętości. Przeznaczone jest dla osób, które nie miały jeszcze styczności z metodami mega volume. Zalecane jest również wszystkim, którzy chcą utrwalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Zasób umiejętności nabywany podczas szkolenia w pełni przygotowuje kursanta do wykonywania poprawnych technicznie aplikacji. Warunkiem przystąpienia do kursu z metod objętościowych mocnych jest przesłanie zdjęć 5 aplikacji wykonanych metodą objętości lekkich.

  Plan szkolenia oraz rodzaje dostępnych dofinansowań dostępne poniżej.

  
 • 0 Review(s) 

  Szkolenie light volume

  Jest to szkolenie dotyczące lekkich objętości. Przeznaczone jest dla osób, które nie miały jeszcze styczności z metodami volume. Zalecane jest również wszystkim, którzy chcą utrwalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Zasób wiedzy nabywany podczas szkolenia stanowi bazę dla pozostałych szkoleń, dlatego bez dobrego opanowania techniki light volume ukończenie kolejnych poziomów szkolenia jest niemożliwe. Warunkiem przystąpienia do kursu z metod objętościowych lekkich jest przesłanie zdjęć 5 aplikacji wykonanych metodą podstawową.

  Plan szkolenia oraz rodzaje dostępnych dofinansowań dostępne poniżej.

  
 • 0 Review(s) 

  Szkolenie classic 1:1

  Jest to szkolenie podstawowe. Przeznaczone jest dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją rzęs lub osób po szkoleniu z podstaw, jednak niepraktykujących metody 1:1 dłuższy czas. Zalecane jest również wszystkim, którzy chcą utrwalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Zasób wiedzy nabywany podczas szkolenia stanowi bazę dla pozostałych szkoleń, dlatego bez dobrego opanowania techniki 1:1 ukończenie kolejnych poziomów szkolenia jest niemożliwe.

  Plan szkolenia oraz rodzaje dostępnych dofinansowań dostępne poniżej.

  
 • 0 Review(s) 

  Biocleaner Rozmarynowy - 7ml

  39,90 zł

  JAK STOSOWAĆ 

  Stosować na rzęsy naturalne. Zaaplikować 1 kroplę na microbrash - nadmiar odsączyć. Następnie przetrzeć rzęsy od nasady do końcówek. Czynność powtórzyć na drugim oku. Po zakończeniu przystąpić do klejenia.

  Biocleaner stosuje się też na rzęsy na pasku w celu zapobiegania składania się kępek. Należy nanieść kroplę biocleanera za pomocą microbrusha (nadmiar produktu odsączyć) na pasek rzęs syntetycznych. Odczekać 30 sekund i przystąpić do pracy. Czynność powtarzać, gdy kępki zaczną się składać.

  SKŁAD

  Alcohol denat., Aqua, Rosmarius Officiales Extract, Parfum natural (Cineol, Didehydropinane, Canfeno), Linalool, Limonene

  Pojemność: 7 ml, 

  butelka z bezpieczną nakrętką z kroplomierzem 

  Biocleaner jest produkowany w Hiszpanii i jest zgodny ze wszystkimi przepisami UE