Produkty jednorazowe

Produkty jednorazowe

Dział, w którym znajdują się wszelkiego typu produkty nadające się do separacji (podklejania rzęs dolnych), liftowania powieki - taśmy, które nie nadają się do użycia w bezpośredniej okolicy przedniej części oka, gdyż ich użycie może ją uszkodzić oraz naklejek (lashmapy), które w łatwy sposób pomogą stylistce w uzyskaniu wybranej przez siebie stylizacji.

Aktywne filtry

 • 0 Review(s) 

  Płatki hydrożelowe

  2,90 zł

  Płatki do separacji rzęs dolnych idealnie zabezpieczają delikatny obszar pod oczami przed naciskiem pęsety separującej, jednocześnie warstwa hydrożelu amortyzuje dociskanie jej. Hydrożel jest na tyle cienki, że pod naporem pęsety nie zostaje wduszona w stronę rogówki co mogłoby narazić klientkę na podrażnienia. Idealnie sprawdza się w duecie z taśmą silikonową 3m dostępną w Naszej ofercie.

   

  PAMIĘTAJ! Nigdy nie umieszczaj płatka w bezpośrednim sąsiedztwie linii wodnej. Zadbaj aby płatek był materiałem zabezpieczającym skórę przed klejem taśmy klejącej. Umieszczając płatki z dala od brzegu powieki, unikniesz napuchnięcia hydrożelu pod wpływem łez, a tym samym podrażnienia mechanicznego.

  
  Obecnie brak na stanie
 • 1 Review(s) 

  Włókninowy podkład kosmetyczny

  49,90 zł

  Podkład kosmetyczny: celulozowy, pod foliowany. Przeznaczony do higienicznego pokrycia foteli oraz leżanek kosmetycznych. Jest idealnym materiałem zabezpieczającym poduszkę przed odpadami w postaci rzęs generowanymi podczas aplikacji.

  Wymiar:

  Szerokość: 60cm

  Długość: 50m

  Ilość pojedynczych sztuk w rolce: 100 sztuk

  Perforacja: co 50cm

  
 • 1 Review(s) 

  Aplikatory welurowe 10 sztuk

  6,90 zł

  Aplikatory welurowe są produktem, dzięki któremu w znacznie szybszy sposób opracujemy większą część brzegu powieki. Co za tym idzie idealnie nadają się do przygotowania rzęs przed zabiegiem, poprzez nałożenie niki odpowiednich preparatów w szybszym tempie.  

  Komplet: 10 sztuk

  
 • 1 Review(s) 

  Aplikatory bez włókienkowe...

  15,90 zł

  Aplikatory bez włókienkowe są produktem, dzięki któremu ze względu na ich rozmiar w szybszy i bardziej precyzyjny sposób dotrzemy w przestrzenie między rzęsowe. Dlatego też są one idealne do nałożenia preparatów przy zabiegu uzupełniania rzęs. 

  Komplet: 100 sztuk (w woreczku strunowym)

  
 • 1 Review(s) 

  Szczoteczki syntetyczne do...

  6,90 zł

  Idealnie sprawdzą się podczas zabiegu, do przeczesywania rzęs lub jako prezent dla klientek do pielęgnacji domowej. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy. Wykonane są z najwyższej jakości materiału syntetycznego.

  Do jednorazowego użytku.

  Komplet: 10 sztuk

  
 • 0 Review(s) 

  Szpatułki laryngologiczne...

  5,90 zł

  Szpatułki laryngologiczne drewniane, niejałowe. Idealnie sprawdzą się jako pomoc podczas nakładania preparatów na rzęsy jako podkładka, aby zabezpieczyć przed zabrudzeniem miejsce robocze w postaci materiału separacyjnego (płatek, taśma)

  Szpatułki laryngologiczne wykonane są z drewna brzozowego.

  Rozmiar: 150mm x 18mm.

  Opakowanie zawiera 100 sztuk.

  
 • 0 Review(s) 

  NAKLEJKI pod klej 10 sztuk

  3,90 zł

  Jednorazowe naklejki pod klej. Powłoka ochronna na kamień, kryształ, holder. Wykonana z papieru pokrytego silikonową warstwą. 

  Na arkuszu dostępne 10 sztuk.

  Szerokość naklejki 2cm.

  
 • 1 Review(s) 

  Mapy SPARKLE

  9,90 zł

  Masz problem z rozrysowaniem lash mappingu? Ten produkt ułatwi i przyśpieszy Ci prace. Na arkuszach w rozmiarze A4 znajdują się uniwersalne modelowania takie jak natural, oko otwarte, wiewiórka, kocie skrócone, kocie oko, motyl, lalka, natural przesunięty. Mapy Sparkle to produkt, który składa się z 28 par map (mix lub dane modelowanie – w różnych wariantach długościowych), w postaci łatwych w użyciu naklejek. Należy je umieścić na materiale, którego użyliśmy do separacji rzęs dolnych.

  
 • 0 Review(s) 

  Szczoteczki silikonowe 10...

  8,90 zł

  Idealnie sprawdzą się podczas zabiegu, do przeczesywania rzęs lub jako prezent dla klientek do pielęgnacji domowej. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy. Wykonane są z najwyższej jakości materiału silikonowego.

  Do wielokrotnego użytku. Można dezynfekować preparatami na bazie alkoholu.

  Komplet 10 sztuk.

  
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 1 Review(s) 

  Szczoteczki Syntetyczne...

  7,90 zł

  Idealnie sprawdzą się podczas zabiegu, do przeczesywania rzęs lub jako prezent dla klientek do pielęgnacji domowej. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy. Wykonane są z najwyższej jakości materiału syntetycznego.

  Do jednorazowego użytku.

  Komplet: 10 sztuk

  
  Ostatnie sztuki w magazynie
 • 0 Review(s) 

  Szczoteczka w tubie

  2,50 zł

  Idealnie sprawdzi się  jako prezent dla klientek do pielęgnacji domowej. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy. Wykonana jest z najwyższej jakości materiału syntetycznego.

  Do wielokrotnego użytku, dzięki tubie która zabezpiecza szczoteczkę przed osiadaniem na niej kurzu.

  Cena dotyczy 1 sztuki.